Macek a syn

Karriere
Unsere Firma MACEK und SYN s. r. o. ist Hersteller und Lieferant von Polypropylen-Pools. Wir sind seit 1995 auf dem Markt tätig und verfügen über umfangreiche Erfahrungen in unserem Bereich. Wir konzentrieren uns auf Qualitätspools mit fester Konstruktion (Polypropylen 8 mm), die mit einer funktionsfähigen Pooltechnologie mit komfortablem Betrieb ausgestattet sind. Wir sind hauptsächlich auf dem österreichischen, deutschen und schweizerischen Markt tätig.

Freundliches Team

Wir haben ausgezeichnete berufliche und persönliche Beziehungen in unserem Team und treffen uns oft in unserer Freizeit.

Top Hintergrund

Bei uns können Sie sicher sein, dass Ihnen hochwertige Arbeitsgeräte und -Einrichtungen zur Verfügung stellen werden.

Stabile Gesellschaft

Wir sind ein eingeführter Spieler auf dem Markt und bieten eine Garantie für ein langfristiges Arbeitsumfeld mit der Entwicklungsmöglichkeit.

Aktuelles Stellenangebot

Obchodník s NJ

Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník s NJ.

Požadujeme

  • znalost německého jazyka (schopnost domluvit se)
  • příjemné vystupování
  • komunikativní osobu (komunikace se zákazníky)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • aktivní a pozitivní přístup k práci
  • schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost
  • zájem o zahraniční obchod
  • časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty

Poznámka: Praxi na obchodní pozici uvítáme, ale nevyžadujeme!

Nabízíme

  • úvazek na plný pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích
  • atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 – 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení
  • příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • vedení obchodních jednání
  • péče o stávající zákazníky
  • specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení
  • vedení evidence zákazníků
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • administrativa spojená s požadavky zákazníků
  • komunikace s ostatními odděleními ve společnosti

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodník s NJ na e-mail: krizova@de2020.macekasyn.cz

Montér bazénů

Dokážeš se domluvit německy, rád komunikuješ s lidmi, cestuješ a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Montér bazénů.

Požadujeme

  • německý jazyk – komunikativně ( nevyžadujeme písemnou formu, ale schopnost domluvit se)
  • příjemné vystupování, komunikativnost, zručnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, pracovitost, zodpovědnost
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časová flexibilita v sezónním období (duben – září)

Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo – topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E výhodou.

Nabízíme

  • stabilní a moderní zařízení v Ratíškovicích
  • atraktivní mzdové ohodnocení 25.000 – 40.000 Kč
  • rádi tě zaškolíme
  • možnost časového fondu
  • příspěvek na stravování
  • 20 dní dovolené

  • instalace bazénů = uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka
  • předání hotového díla zákazníkovi = dokumentace
  • seznámení zákazníka s provozem bazénu a nabídnutí následného servisu
  • provádění pravidelných servisů bazénů
  • řešení případných reklamací od zákazníků a zajištění nápravy
  • montáž bazénového zastřešení
  • v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty
  • v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Montér bazénů na e-mail: krizova@de2020.macekasyn.cz

Elektrikář

Rozumíš elektrice, rád cestuješ a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář.

Požadujeme

  • zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
  • vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • časová flexibilita v sezónním období

Poznámka: Všeobecné znalosti z vodo – topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Řidičský průkaz skupiny E a německý jazyk výhodou.

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 – 35 000 Kč

  • elektro instalace bazénů = uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka
  • předání hotového díla = dokumentace
  • provádění pravidelných servisu bazénů

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Elektrikář na e-mail: krizova@de2020.macekasyn.cz